Select Page

Kaip galite gauti atlyginimą?

Lengvas ir saugus išmokėjimas

Už kiekvieną atliktą Digiopinion.com apklausą būsite apdovanoti. Kai uždirbsite pakankamai, kad pasiektumėte išmokėjimo limitą (10 USD), galėsite gauti pinigus.

1. Mokėjimo prašymas

Kai pasieksite išmokėjimo limitą, išmokėjimo nuoroda taps aktyvi. Mokėti galima per Paypal arba Paysera. Atminkite, kad el. pašto adresas, kuriuo prisiregistravote Digiopinion.com, turi atitikti el. paštą, kurį naudojate pasirinktoje mokėjimo paslaugoje.

2. Mokėjimo patvirtinimas

Per 10 darbo dienų mūsų buhalterijos komanda patvirtins jūsų mokėjimą. Jūs neturite nieko daryti. Kai tik apmokėsite, kaip patvirtinimą gausite el. laišką.

3. Use the money

Kai tik gausite pinigus PayPal arba Paysera, galėsite juos panaudoti. Galite lengvai pervesti jį į savo įprastą banko sąskaitą arba išleisti pinigus tiesiogiai internete.

Ką turėtumėte žinoti?

Kad mokėjimai būtų atlikti, svarbu laikytis bendrųjų gairių. Taip pat svarbu, kaip aprašyta, kad kurdami nemokamą profilį „PayPal“ arba „Paysera“, naudotumėte atitinkamą el. pašto adresą, kuriame esate užsiregistravę Digiopinion.com.

Be to, mums svarbu pabrėžti, kad Digiopinion.com nėra atsakinga už trečiųjų šalių paslaugas, tokias kaip PayPal ar Paysera.

Par pakalpojumu

Digiopinion ir globāla maksas aptauju platforma. Vietne pieder un to pārvalda Opinodo ApS. Sazinieties ar atbalsta komandu šeit.

Opinodo ApS | Svanevej 22, 2nd floor | 2400 Copenhagen NV | Denmark