Select Page

Kā jūs varat saņemt samaksu?

Vienkārša un droša izmaksa

Jūs saņemsiet atlīdzību par katru aptauju vietnē Digiopinion.com, kuru aizpildīsiet. Kad esat nopelnījis pietiekami daudz, lai sasniegtu izmaksu limitu (10 USD), jūs varat saņemt naudas izmaksu.

1. Maksājuma pieprasījums

Kad sasniegsiet izmaksu ierobežojumu, izmaksas saite kļūs aktīva. Maksājumu var veikt caur Paypal vai Paysera. Atcerieties, ka e-pastam, ar kuru esat reģistrējies vietnē Digiopinion.com, ir jāatbilst e-pastam, kuru izmantojat izvēlētajā maksājumu pakalpojumā.

2. Maksājuma apstiprināšana

10 darbadienu laikā mūsu grāmatvedības komanda apstiprinās jūsu maksājumu. Jums nekas nav jādara. Tiklīdz maksājums būs veikts, jūs saņemsiet e-pastu kā apstiprinājumu.

3. Izmanto naudu

Tiklīdz saņemat naudu PayPal vai Paysera, varat to izmantot. Varat to vienkārši pārskaitīt uz savu parasto bankas kontu vai iztērēt naudu tieši internetā.

Kas jums būtu jāzina?

Lai maksājumi tiktu veikti, ir svarīgi ievērot mūsu vispārīgās vadlīnijas. Ir arī svarīgi, kā aprakstīts, lai, veidojot bezmaksas profilu pakalpojumā PayPal vai Paysera, jūs izmantotu atbilstošu e-pasta adresi ar to, kurā esat reģistrējies vietnē Digiopinion.com.

Turklāt mums ir svarīgi uzsvērt, ka Digiopinion.com nav atbildīgs par trešo pušu pakalpojumiem, piemēram, PayPal vai Paysera.

Apie Paslaugą

Digiopinion yra pasaulinė mokamų apklausų platforma. Už kiekvieną užpildytą apklausą vartotojai apdovanojami pinigais. Svetainė priklauso Opinodo ApS ir ją valdo. Susisiekite su palaikymo komanda čia.

Opinodo ApS | Svanevej 22, 2nd floor | 2400 Copenhagen NV | Denmark